Çerez Örnek
canlı destek

YÜKSEK LİSANS, DOKTORA,ÖZEL YETENEK, YATAY GEÇİŞ, DİKEY GEÇİŞ, YÖS, ÖĞRENCİLERİ İÇİN 2020-2021 ÖĞRETİM YILI EÜ ÖĞRENCİ KÖYÜ BAŞVURULARI 08 EKİME KADAR UZATILMIŞTIR.

 

      Yüksek Lisans, Doktora, Özel Yetenek, Yatay Geçiş, Dikey Geçiş ve YÖS nedeniyle 2020-2021 Öğretim yılında Üniversitemize kayıt  yaptıran  öğrencilerin başvuruları  08 Ekim 2020 tarihinde saat 17:00 'a kadar uzatılmıştır. EÜ Öğrenci Köyü’ne başvuru yapabilirler. Başvurular, covid-19 salgını nedeniyle e- posta yoluyla yapılacaktır. Başvuru için EÜ Öğrenci Köyü’ne şahsen gelinmesi gerekli değildir.

E-posta adresi: kbelge.2020@gmail.com

 

Başvuru sırasında teslim edilmesi gereken evraklar:

  • Başvuru Kayıt Formu (web sayfasında mevcuttur).
  • Ege Üniversitesi’ne kayıt olduğunu gösterir belge veya Ege Üniversitesi Öğrenci Belgesi
  • Öğrencinin Üniversitemize kayıt olmasında kullanılan notunu/puanını gösterir belge (sonuç belgesi, transkript vb.)

 

 

ÖNEMLİ UYARILAR:

  1. Yerleştirmeye hak kazanan öğrencilerin listesi 09 Ekim 2020 tarihinde saat 16:00 'dan sonra web sayfamızda ilan edilecektir.
  2. EÜ Öğrenci Köyü’nde konaklamaya hak kazanan ve kayıt yaptıran öğrencilerin konaklama süresi, 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı sonuna kadardır.
  3. Verilen bilgilerin sorumluluğu tamamen öğrencilerimize aittir, değerlendirmede bu bilgiler esas alınacaktır. Yanlış beyanda öğrenci konaklama hakkını kaybedecektir.

 

 

 

 

 

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ